Samsung хоче відмовитись від серій Galaxy Note і S

Замість них з'явиться Galaxy One.

Вже багато років поспіль компанія Samsung щорічно випускає флагманські смартфони Galaxy S в лютому або березні. Приблизно в серпні компанія анонсує великі флагмани Galaxy Note, в цьому році їх було навіть два. Можливо, така практика скоро буде припинена.

У цьому році на прес-конференції, присвяченій Galaxy S10, Samsung визнала, що у неї є сумніви щодо назви Galaxy S11 на майбутній рік. Ця назва видається південнокорейському виробникові занадто довгою, компанія хоче запропонувати щось простіше.

Тоді ж було сказано, що настає час для об’єднання. Це сталося через 7 місяців після того, як в Samsung велося внутрішнє обговорення злиття лінійок смартфонів Galaxy S і Galaxy Note.

Відомий інсайдер Еван Бласс поділився новим слухом від нібито надійного джерела. Там говориться, що обговорення всередині компанії як і раніше триває. Якщо план здійсниться, це може статися вже в наступному році.

У перші роки існування серій Galaxy S і Galaxy Note між ними була помітна різниця. З появою Galaxy S6 і Galaxy Note 5 в 2016 році ця різниця зменшилася і смартфони стали схожі один на одного. Багато хто стверджує, що апарати Galaxy Note тепер відрізняються хіба що наявністю стилуса і трохи більшим екраном.

В даний момент немає гарантії, що об’єднання відбудеться в майбутньому році. Якщо це станеться, може бути представлена ​​лінійка Galaxy One, яка вийде в першій половині року замість Galaxy S11. Або це може статися в 2021 році.

По-суті, це буде Galaxy S зі стилусом S Pen. Невідомо, чи буде стилус у всіх моделях чи тільки в найбільшої і найдорожчої.

Що стосується другого півріччя, в ці терміни Samsung збирається випускати гнучкі апарати серії Galaxy Fold.

Джерело Evan Blass

Не пропустіть