Samsung готує планшет з великим гнучким дисплеєм

Компанія Samsung запатентувала два пристрої з великими гнучкими дисплеями. Один документ описує пристрій з лаконічною назвою “Tablet computer”, що описує планшет з екраном, який згинається всередину. У центральній частині будуть конектори (на зображеннях вже можна побачити USB-C).

У другому документі описується “гнучкий мобільний телефон з перехідним графічним користувацьким інтерфейсом”. Мова йде про наступну версію смартфона, що у розгорнутому стані матиме форм-фактор книги. У верхній правій частині дисплея можна побачити виріз під систему фронтальних камер. Загалом в плані дизайну цей пристрій дуже нагадує перше покоління Samsung Galaxy Fold першого покоління, тому цілком імовірно, що мова йде про більш доступний гнучкий смартфон.

Обидва патенти описують дизайн пристроїв, тому, на жаль, їхні характеристики поки залишаються невідомими. Заяви на патенти були подані компанією Samsung Electronics ще у 2019 році, але пройшли реєстрацію лише цього тижня. Цілком імовірно, що у першому випадку мова йде про ще не презентований пристрій, а у другому – про Samsung Galaxy Z Fold першого покоління, оскільки зображення з патенту дуже нагадує цей пристрій.

Нагадаємо, що вже незабаром компанія Samsung повинна презентувати новий гнучкий смартфон Galaxy Z Fold 3. Пристрій повинен отримати оновлені характеристики, топовий чіпсет Qualcomm Snapdragon 888 і, головне, довгоочікувану фішку – підтримку стилуса Samsung S Pen.


Не пропустіть