Samsung готує фірмовий ігровий сервіс для власників пристроїв лінійки Galaxy

Цілком очевидно, що нова платформа стане відповіддю на аналогічний сервіс в особі Arcade від Apple, який анонсували в березні

З ряду джерел з’явилася інформація, що південнокорейська компанія Samsung готує черговий ексклюзивний сервіс для власників пристроїв лінійки Galaxy.Цього разу мова йде про сервіс для гейминга.

У Відомство по патентам і товарним знакам США (USPTO) надійшов запит на патентацію сервісу під назвою PlayGalaxy Link, який передбачає завантажувати програмне забезпечення, засоби для проведення ігрових турнірів і якийсь сервіс для гри в якому вони розроблені й віртуальної реальності в режимі онлайн. Судячи з назви, платформа орієнтована тільки для фірмових пристроїв лінійки Galaxy.

Трохи раніше, Samsung досягла угоди з Rovio – материнським підприємством стартапу Hatch, який, по суті, є однойменної ігровою платформою. Внаслідок цього, південнокорейські покупці смартфонів Samsung Galaxy S10 5G отримали безкоштовну тримісячну підписку Hatch Premium.

Нехай поки рано судити про можливості PlayGalaxy Link, цілком можливо, що це буде своєрідна відповідь на сервіс Arcade від Apple, який «яблучна» корпорація анонсувала на березневій презентації 2019 року.

Найімовірніше, Samsung представить свій новий сервіс найближчим часом.


Не пропустіть