Samsung готує доступну версію смартфона Galaxy Note

У Samsung є рішення на випадок, якщо Galaxy Note 10 занадто дорогий, а новий Galaxy Note все ж хочеться

Південнокорейський гігант Samsung цього року представив 2 моделі в лінійці Galaxy Note – Samsung Galaxy Note 10 і Galaxy Note 10+. Та тепер стало відомо, що в майбутньому може бути представлений ще один смартфон. При цьому це буде доступна модель, яка підійде для тих, кому попередні моделі є задорогими.

В технічній документації Samsung згадувалась якась модель з номером SM-N770F. Буква N в модельному номері означає, що перед нами представник серії Samsung Galaxy Note, але всі флагманські смартфони цього сімейства позначаються як N9xx. Єдиний смартфон серії Samsung Galaxy Note з модельним номером N7xx – це випущений в 2014 році Samsung Galaxy Note 3 Neo (SM-N750). Це була урізана версія Samsung Galaxy Note 3 за більш доступною ціною.

Таким чином, смартфон SM-N770F можна розглядати як свого роду наступника Samsung Galaxy Note 3 Neo. Швидше за все, це буде Samsung Galaxy Note 10 в більш доступному виконанні з підтримкою фірмового стилуса S Pen. Технічні характеристики нової моделі нам поки невідомі, як і точні терміни її виходу. Єдина надійна інформація про новинку, відома на сьогоднішній день, полягає в тому, що вона буде доступна в 128-гігабайтній версії.

Джерело trashbox.ru

Не пропустіть