Samsung Galaxy Watch 7 несподівано вийде в трьох моделях і подвоїть обсяг пам’яті

Чутки про серію Samsung Galaxy Watch 7 ходили вже деякий час. Лише минулого тижня з’явився витік, який показав, що смартгодинник може бути оснащений процесором Exynos W940. Тепер, свіжий звіт від SamMobile свідчить про те, що Samsung вносить значні зміни у свою майбутню лінійку смартгодинників.

Згідно зі звітом, Samsung розширює пропозицію Galaxy Watch 7, включивши в неї три моделі. Досі компанія випустила лише дві моделі в лінійці Galaxy Watch, тож це цікава зміна стратегії. Розширення також може означати зміну звичної схеми назв для смартгодинників, хоча точна схема назв для цих варіантів залишається невідомою.

Чутки також вказують на те, що Samsung змінює схему номерів моделей для лінійки Galaxy Watch 7. Перший варіант матиме номери моделей SM-L300 та SM-L305, тоді як варіант середнього рівня, як кажуть, матиме номери моделей SM-L310 та SM-L315.

Найдорожчий варіант Galaxy Watch 7 має номери моделей SM-L700 та SM-L705. Подейкують, що варіанти з номерами моделей, що закінчуються на цифру 5, матимуть мобільний зв’язок і можливість використання eSIM-карт.

Крім того, повідомляється, що Samsung подвоює внутрішню пам’ять Galaxy Watch 7 до 32 ГБ, порівняно з 16 ГБ у попередніх моделях. Збільшення обсягу пам’яті буде помітним для користувачів, оскільки це дасть їм більше можливостей для завантаження додатків, циферблатів та музичних плейлистів в режимі офлайн.

Крім того, очікується, що лінійка Galaxy Watch 7 вийде з операційною системою Wear OS 5 на базі Android 14. Очікується, що смартгодинник разом з новим складним телефоном Samsung, Galaxy Ring, та Galaxy Buds 3 буде представлений на заході Unpacked, який, за чутками, відбудеться у липні 2024 року.

Джерело GIZMOCHINA

Не пропустіть