Samsung Galaxy S11 виявився кращим за iPhone 11 Pro і Xiaomi Mi 10, і ось чому

Як повідомив ресурс PhoneArena, компанія-виробник вважає за необхідне наділити Samsung Galaxy S11 такою перевагою, зустріти яке в деяких інших моделях телефонів просто неможливо. Так, зокрема, користувачі можуть розраховувати на встановлену в смартфон акумуляторну батарею ємністю 5000 мАг, причому вона отримає підтримку технології швидкої зарядки. За рахунок такої «фішки» користувачі зможуть використовувати гаджет протягом всього дня без додаткової підзарядки, але навіть якщо раптом така буде потрібно, займе вона всього кілька хвилин, тобто вкрай мало часу. Такою «фішкою» навряд чи може похвалитися iPhone 11 Pro, або ж чи зможе майбутній Xiaomi Mi 10.

Інсайдер Ice Universe переконаний в тому, що спеціально для своїх нових флагманів 2020 році південнокорейська корпорація створила нові елементи живлення, які мають рекордно високою щільністю і максимальним можливим обсягом при збереженні колишніх розмірів. Додати в Samsung Galaxy S11 батарею на 5000 мАг було вирішено просто не просто так, а заради того, щоб мобільний пристрій працював хоча б 4 – 5 годин при постійному використанні мереж 5G. Справа в тому, що новий флагман бренду зможе в повній мірі працювати у всіх мережах п’ятого покоління, роблячи це без будь-яких складнощів і винятковою, а це, поза будь-якими сумнівами, дуже сильно порадує всіх користувачів.

Флагманський Samsung Galaxy S11, крім батареї рекордної ємності, повинен отримати і інші особливості, які зроблять його більш привабливим, ніж iPhone 11 Pro, Xiaomi Mi 10, OnePlus 8 Pro і інші моделі телефонів. Так, майбутню новинку приписують п’ятірню основну камеру з роздільною здатністю 108 Мп, дисплей з частотою оновлення 90 Гц, а також інші особливості, в тому числі вкрай продуктивної технічне оснащення. Міжнародна версія цього телефону виявиться побудована на базі восьмиядерного процесора Exynos 9830, тоді як в США і Китаї основою новинки виявиться восьміядерний чіпсет Qualcomm Snapdragon 865.


Не пропустіть