Samsung Galaxy A04s готується до виходу – розкрито подробиці

Компанія Samsung планує незабаром презентувати новий доступний смартфон Galaxy A04s на ринку Азії. Пристрій фігурував у багатьох витоках даних та звітах аналітиків протягом останніх декількох тижнів, завдяки чому стали відомі деякі подробиці. Крім цього, зараз він з’явився на індонезійському сертифікаційному сайті, що свідчить про наближення його виходу.

Так, модель пройшла сертифікацію та з’явилася на сайті сертифікаційного агентства Indonesia Telecom. Згідно з цими даними, смартфон фігурує під кодовим мобільним номером SM-A047F. На жаль, на сайті індонезійського сертифікатора не розкрили подробиць про модель, але деякі характеристики відомі завдяки попереднім витокам даних.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що Samsung Galaxy A04s отримає потрійну основну камеру. Задня панель також буде зроблена з полікарбонату, на боковій грані буде сканер відбитків пальців. Крім цього, смартфон отримає мініджек 3.5 міліметра для підключення навушників та роз’єм USB-C для зарядки та передачі даних. Оскільки Samsung Galaxy A04s буде достатньо бюджетним смартфоном, він отримає IPS-дисплей зі стандартною частотою оновлення 60 Гц.

За роботу моделі, згідно з інсайдерськими даними, буде відповідальний чіпсет бюджетний чіпсет Samsung Exynos 850. В парі з ним, у стартовому варіанті, працюватиме 3 ГБ оперативна пам’яті, об’єм внутрішньої пам’яті складатиме 32 ГБ. Стандарти оперативної та внутрішньої пам’яті поки залишаються невідомими, але не варто розраховувати на сучасні LPDDR5 та UFS 3.1, оскільки мова йде про дуже бюджетну модель.

За автономність буде відповідальний акумулятор об’ємом 5000 мАг, який буде підтримувати зарядку потужністю 15W, яку в сучасних умовах важко назвати швидкою. Ціни моделі та конфігурації з оперативної та внутрішньої пам’яті поки невідомі, як і точні дати виходу на ринок. Очікується, що ці подробиці стануть відомими вже найближчим часом, оскільки сертифікація моделі свідчить про її швидкий вихід.

Джерело Gizmochina

Не пропустіть