Samsung буде платити роялті Nokia за використання її патентів

Компанії Nokia і Samsung підписали угоду про ліцензування патентів на стандарти відео. Відповідно до цієї угоди Samsung буде виплачувати Nokia роялті за використання інновацій Nokia в сфері відеостандартів. Зауважимо, що HMD Global в цьому участі не бере.

Nokia отримала безліч нагород за свої відеотехнології, зокрема чотири премії “Еммі” за відкриття в галузі технологій та інженерії. Компанія інвестувала понад 129 мільярдів євро в дослідження і розробки за останні 20 років і накопичила понад 20 000 патентів (понад 3500 з яких відносяться до 5G).

Фінансові подробиці угоди невідомі. Президент Nokia Technologies Дженні Лукандер заявила, що угода підтверджує інвестиції Nokia в дослідження і розробки та внесок в стандарти мультимедіа і відеотехнологій.

Нагадаємо, що у 2013 році Nokia і Samsung підписали угоду про використання патентів. У 2016 і 2018 роках патентну угоду продовжували. Вона стосувалася розвитку стільникового зв’язку і технологій 5G.

Причому Nokia — не єдина компанія, з якою має справу Samsung. У січні Ericsson виграв судову заборону проти Samsung в Техасі у справі ліцензійних платежів і використання патентів.

Джерело gsmarena

Не пропустіть