Ринок смарт-годинників росте, Apple зберігає беззаперечне лідерство

За рік продажі розумних годинників виросли в півтора рази. Майже половину ринку контролює компанія Apple

Ринок смарт-годинників зростає все швидше і швидше, а разом з ним ростуть і постачання Apple Watch. Уже котрий рік Apple є беззаперечним лідером ринку розумних годинників, що підтверджує новий звіт дослідницької фірми Strategy Analytics.

За підрахунками Strategy Analytics, в другому кварталі було продано в цілому 12,3 млн смарт-годинників, з них 5,7 млн — це Apple Watch. Для порівняння, рік тому сукупні квартальні продажі цих ґаджетів склали 8,6 млн одиниць, а Apple Watch тоді розійшлися тиражем 3,8 млн примірників.

За рік зросли не тільки продажі Apple Watch, а й ринкова частка Apple. Якщо у другому кварталі 2018 року корпорація займала 44,4% світового ринку смарт-годинників, то в другому кварталі 2019 року їй належало вже 46,4% ринку.

На другому місці з помітним відставанням розташувалася південнокорейська компанія Samsung, ринкова частка якої за рік виросла з 10,5% до 15,9%, а квартальні продажі її смарт-годинників склали 2 млн проти 900 тисяч роком раніше. Замикає трійку лідерів ринку даних пристроїв Fitbit. Правда, продажі Fitbit скоротилися з 1,3 млн у другому кварталі 2018 року до 1,2 млн у другому кварталі 2019 року. І ринкова частка цієї компанії впала з 15,2% до 9,8%.


Не пропустіть