Розширені можливості сервісу Google Meet стануть безкоштовними для всіх користувачів

В останні кілька місяців дуже важливо залишатися на зв’язку. Сучасні технології дозволяють вчитися, працювати, консультуватися з лікарями і спілкуватися з близькими навіть на відстані. Раніше розширені можливості сервісу для відеоконференцій Google Meet стали доступні всім користувачам GSuite і GSuite for Education. З сьогоднішнього дня Google відкриває безкоштовний доступ для всіх користувачів.

Починаючи з травня, кожен може зареєструватися в Google Meet за допомогою електронної пошти та користуватися функціями, які були доступні тільки при наявності бізнес-акаунтів GSuite або GSuite for Education. В тому числі:

  • Відеоконференції тривалістю до 60 хвилин
  • До 100 учасників конференції одночасно
  • Демонстрація екрану
  • Редагування в режимі реального часу
  • Конфігурація вікон на екрані в залежності від ваших уподобань

Компанія вживає серйозних заходів, щоб Google Meet залишався безпечним сервісом. Наприклад, анонімним користувачам без облікового запису Google не дозволяється приєднуватися до зборів. Відеоконференції в Google Meet і їхні записи на Google Диску захищені шифруванням. Дані користувачів Google Meet не використовуються для реклами і не передаються третім сторонам.

Безкоштовна версія Google Meet стане доступна для всіх користувачів протягом кількох тижнів. Надалі підключитися до сервісу можна буде як в десктоп-версії , так і в мобільних додатках на iOS і Android. Також користувачі зможуть заздалегідь планувати відеоконференції і запрошувати інших учасників за допомогою сервісу.

Джерело Google Meet

Не пропустіть