Розсекретили креслення смартфона iPhone XI (Фото)

Портал Slashleaks опублікував схему корпусу нового iPhone XI. Судячи по зображенню, новинка від Apple отримає потрійний модуль для основної камери.

Корпус гаджета буде мати закруглені краї і отвір для бездротової зарядки. Офіційних даних про зовнішній вигляд смартфона немає, а креслення могли призначатися для постачальників або складального цеху.

25 березня американська корпорація Apple представила свої новинки. Оновлена новинна платформа Apple News. Компанія також представила платіжний сервіс Apple Card. Сервіс буде включати в себе віртуальну карту Apple, яка надає статистику по видатках в реальному часі і розділяє витрати за категоріями. Крім того, компанія представила працюючий по платній підписці сервіс розповсюдження ігор Arcade.

Раніше експерти назвали функції наступного покоління iPhone. Найочікуваніша зміна – камера з трьома об’єктивами. Телефон зможе істотно розширити зону огляду і поліпшити фокус лінз. Ще одна зміна – OLED-дисплей, що відіб’ється на глибині кольору і контрастності зображень.


Не пропустіть