Розсекретили характеристики нового бюджетника Galaxy A10s

Мережеві джерела опублікували нову порцію інформації про смартфон Samsung Galaxy A10s, який буде представляти собою поліпшену версію моделі Galaxy A10.

Раніше вже повідомлялося, що апарат отримає подвійну основну камеру. Тепер стало відомо, що в її склад увійдуть датчики на 13 млн (f/1,8) і 2 млн пікселів. У фронтальній частині розташується 8-мегапіксельна камера.

Основою новинки послужить процесор з вісьмома обчислювальними ядрами, що працюють на тактовій частоті до 2,0 ГГц. Харчування забезпечить акумуляторна батарея ємністю 4000 мА·год.

Смартфон Galaxy A10s отримає тильний дактилоскопічний сканер і стандартне 3,5-міліметрове гніздо для навушників. Операційна система – Android 9 Pie з фірмовою надбудовою Samsung One UI.

Таким чином, апарат перевершить попередника за багатьма параметрами. Модель Galaxy A10, нагадаємо, оснащена одинарною основною камерою на 13 млн пікселів, фронтальною 5-мегапіксельною камерою і батареєю ємністю 3400 мА·год. Крім того, у цього пристрою немає сканера відбитків пальців.

Офіційний анонс смартфона Galaxy A10s очікується найближчим часом.


Не пропустіть