Розробники Linux Mint анонсували комп’ютер Core i9 без кулерів

Вони випускають ПК без кольорів з 2012 року, але продуктивність всіх минулих моделей знаходиться на рівні бюджетних ноутбуків

Розробники операційної системи Linux Mint анонсували випуск комп’ютера MintBox 3. Його виробництвом займеться давній партнер – компанія CompuLab, що спеціалізується на виготовленні комп’ютерів без кольорів. На відміну від попередніх комп’ютерів від розробників Linux Mint, які по продуктивності були не кращі бюджетних ноутбуків, новинка отримає передовий процесор Intel Core i9-9900K.

MintBox 3 заснований на CompuLab AirTop 3 – грубо кажучи, це той же комп’ютер, тільки з іншим логотипом і з встановленим програмним забезпеченням Linux Mint. У максимальній комплектації він оснащений процесором Intel Core i9-9900K, відеокартою NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti, ОЗУ на 32 ГБ і твердотілим накопичувачем на 1 ТБ.

При бажанні пам’ять можна розширити – в комп’ютері є чотири слота для модулів DDR4-2666 SODIMM, чотири відсіки для 2,5-дюймових накопичувачів і два слота для модулів формату M.2. По всій видимості, в MintBox 3 встановлена ​​потужна система пасивного охолодження – далеко не всі кулери справляються з Intel Core i9-9900K при максимальних навантаженнях, не кажучи вже про теплові трубки і подібне. Однак корпус комп’ютера порівняно малий: 29,972 × 25,4 × 9,906 см.

MintBox 3 оснащений двома роз’ємами DisplayPort 1.2, одним HDMI 1.4, двома портами Gigabit Ethernet і шістьма USB 3.1 Gen 1 Type-A. У комплекті з комп’ютером йде змінний модуль FACE FM-AT3 для передньої панелі, який включає в себе наступні порти: USB 3.1 Gen 2 Type-C, USB 3.1 Gen 2 Type-A, USB 3.1 Gen 1 Type-A, картрідер для microSD, слот для mini PCIe і аудіороз’єм 3,5 мм.

Топова модифікація оцінена в 2 698 доларів – мабуть, така ціна поєднання безшумної роботи і високої продуктивності. Базова модель з шестиядерним Intel Core i5, оперативною пам’яттю на 16 ГБ і твердотілим накопичувачем на 256 ГБ обійдеться в 1 543 долара. MintBox 3 став першим високопродуктивним комп’ютером з пасивною системою охолодження від розробників Linux Mint. У минулому вони випускали набагато дешевші міні-ПК (теж без кольорів) – правда, вони працюють на Intel Celeron J3455 і подібних процесорах, оснащені інтегрованими відеокартами, а також володіють істотно меншими обсягами пам’яті і сховища.


Не пропустіть