Розкрито всі особливості Xiaomi Mi Pad 5, Xiaomi Mi Pad 5 Pro та Xiaomi Mi Pad 5 Lite

Компанія Xiaomi офіційно підтвердила, що планує незабаром повернутися на ринок планшетів, і зараз стало відомо, що їхня нова модель буде доступна одразу у трьох версіях. У двох старших версій буде встановлений чіпсет Qualcomm Snapdragon 870, а у молодшій – Snapdragon 860. Очікується, що на міжнародному ринку буде доступна лише молодша версія, а старші будуть доступними лише на китайському ринку.

Дві старші версії, що базуватимуться на Snapdragon 870, вийдуть під назвами Xiaomi Mi Pad 5 та Xiaomi Mi Pad 5 Pro відповідно, а молодша версія вийде під назвою Xiaomi Mi Pad 5 Lite. Окрім цього, дві старші версії будуть підтримувати швидку зарядку потужністю 67W, тоді як у молодшої вона складе 30W.

За автономність відповідальний акумулятор об’ємом 8750 мАг. Моделі оснащені IPS-дисплеями з діагоналлю 10.9 дюйма, роздільною здатністю QuadHD+ та частотою оновлення 120 Гц. У двох молодших версій буде основна камера 12 МП, а Xiaomi Mi Pad Pro 5 отримає основну камеру з роздільною здатністю 48 МП.

Також є дані щодо того, що компанія Xiaomi планує презентувати планшет на базі чіпсета Qualcomm Snapdragon 768G. Щоправда, є й дані про те, що він може вийти під брендом Redmi і буде більш бюджетним, що логічно. Очікується, що Xiaomi Mi Pad 5 буде презентований вже у серпні.


Не пропустіть