Розкрито всі «фішки» камери Google Pixel 4

Ресурс XDA Developers опублікував останні подробиці про функції програми Google Camera 7.0, яка з’явиться в смартфоні Google Pixel 4. За допомогою APK-файлу програми користувачам вдалося з’ясувати, що вміє камера нового флагмана.

Додаток було перевірено на Pixel 2 XL. Зміни відбулися в базових елементах інтерфейсу додатку камери і в настройках зйомки.

Відображені опції на екрані залежать від обраного режиму. Для портретного режиму показуються налаштування ретуші або спалаху для cелфі, а при створенні панорамного знімка програма перекладе включити запис звуку.

Для режиму нічної зйомки з’явився новий рівень фокусування – нескінченний (infinity). Швидше за все, ця настройка необхідна для отримання фотографій нічного неба. Раніше користувачам було доступно тільки три рівня фокуса: авто, ближній і дальній. Також покращена плавність роботи регулювання експозиції та збільшення.

Утримання кнопки зйомки автоматично активує запис відео. Як тільки користувач прибере палець, запис зупиниться. До речі, схожа функція з’явиться і в камері iPhone 11. Ще регулювання горизонту отрималj додаткове кільце для більш точного вирівнювання камери.

Для зйомки спортивних заходsd з’явиться режим «розмиття в русі», яка дозволить зберігати чітке зображення об’єкта, що рухається, одночасно розмиваючи фон. У коді Google Camera 7 виявили ще кілька нових режимів, але поки не зрозуміло, для чого і як вони працюють.

Перед записом таймлапса додаток буде давати підказки. Наприклад, швидкість 5x «добре підходить для жвавої групи людей», 10x «варто використовувати під час прогулянок», а 120x «відмінно підійде для заходів».

В основних налаштуваннях можна підключити своєрідного «вчителя», тобто функцію, яка дає поради в залежності від зовнішніх умов на зразок використання нічного режиму, якщо навколо мало світла, або портретного, якщо об’єктив розпізнав обличчя

Управління дозволом фотографій обмежена «повним» і «середнім». При цьому друга опція стискає знімки до 4,1 Мп з співвідношенням сторін 16:9. Крім цього, в Google Camera 7 можна відключити «віддзеркалювання» знімків на фронтальну камеру.

Перевірити всі нові функції Pixel 4 можна буде вже цієї осені. Презентація смартфона очікується 3 жовтня.

Джерело XDA Developers

Не пропустіть