Розкрито попередніх замовлень та старту продаж MacBook Air M2

Компанія Apple презентувала MacBook Air та MacBook Pro на базі нової платформи Apple M2 раніше цього місяця. MacBook Pro став доступним для покупки декілька тижнів тому, але дату старту продаж MacBook Air на презентацыъ не розкрили. Зараз стало відомо, що MacBook Air стане доступним для покупки вже 15 липня, а 8 липня розпочинається прийом попередніх замовлень.

Новий MacBook Air на Apple M2 буде доступний за ціною 1199 доларів, він доступний у варіантах з 8-ядерним або 10-ядерним графічним адаптером. Ноутбук отримав 13.6-дюймовий дисплей Liquid Retina з піковою яскравістю 500 ніт. За автономність відповідальний акумулятор об’ємом 52.6 Вт/г, що дає автономність на рівні 15 годин браузингу та 18 перегляду фільмів.

У оновленому MacBook Air M2 використовується зарядний роз’єм MagSafe 3, клавіатура Magic Keyboard з підсвіткою та чотири кольори на вибір. Вага ноутбука складає 1.24 кілограма. До інших особливостей варто віднести виріз під фронтальну камеру, який минулого року вперше з’явився у MacBook Pro на базі M1 Pro та M1 Max.

Джерело GSMArena

Не пропустіть