Розкрито подробиці про Redmi Pad 5G

Компанія Redmi готує свій перший планшет, і у Мережі починають з’являтися подробиці про нього. Назва планшета поки невідома, але очікується, що він отримає назву Redmi Pad 5G, оскільки ця назва фігурувала в опитуванні MIUI 13 у Китаї в травні цього року.

Поки про Redmi Pad 5G відомо небагато. Очікується, що він отримає класичний металевий корпус з єдиною камерою на задній панелі. Також відомо, що планшет Redmi з кодовим модельним номером 22081281AC пройшов сертифікацію в 3C та CMIIT у червні. Завдяки цьому стало відомо, що у моделі буде 5G, Wi-Fi 802.11ac, а також швидка зарядка потужністю 67W.

Згідно з інсайдерськими даними, за роботу буде відповідальний не найбільш потужний чіпсет MediaTek. Крім цього, є можливість виходу Pro-версії Redmi Pad у майбутньому. Слід зазначити, що є дані про те, що планшет може отримати програмне забезпечення MIUI Lite, яке створене для бюджетних малопотужних пристроїв. Крім цього, вже незабаром ми можемо побачити Xiaomi Pad 6 Pro, Xiaomi Pad 6 Pro та Xiaomi Pad 6 Pro.

Джерело Gizmochina

Не пропустіть