Розкрито подробиці про флагманські Huawei FreeBuds Pro 2

Компанія Huawei незабаром повинна презентувати нове покоління своїх флагманських TWS-навушників. Huawei FreeBuds Pro 2 повинні вийти вже цього місяця зі стартовою ціною 200 євро (як і Huawei FreeBuds Pro свого часу). Головним нововведенням буде перехід на подвійні драйвери (один буде відповідальний за баси, а інший – за середні та низькі частоти, при цьому навушники будуть відтворювати звук в діапазоні 14-48000 Гц).

Для роботи над звуком навушників Huawei співпрацювала з французькою компанією Devialet. Модель отримає сертифікацію Hi-Res Audio Wireless, що свідчить про високу якість звуку при відтворенні через Bluetooth. Також модель отримає потрійний адаптивний еквалайзер, що дозволить більш гнучко керувати налаштовувати звук під себе.

Важливим покращенням стане оновлена функція активного поглинання шумів, що дозволить обрізати всі шуми до 47 дБ (нагадаємо, у оригінальних FreeBuds Pro цей показник складає 40 дБ). Без активного поглинання шумів навушники будуть забезпечувати до 6.5 годин відтворення (у попередньому поколінні, варто зазначити, було 8), загальний час прослуховування з урахуванням зарядного кейсу складає 30 годин, як і в попередньому поколінні.

Нові Huawei FreeBuds Pro 2 отримані базовий захист від вологи за стандартом IP54, що гарантує захист лише від незначних бризків води. Тим не менше, це кращий захист, ніж в оригінальних FreeBuds Pro. Модель буде доступною у синьому, сріблястому та чорному кольорах.

Джерело GSMArena

Не пропустіть