Розкрито унікальні характеристики Honor Band 5, основного конкурента Mi Band 4 від Xiaomi

Honor – цікава компанія, яка непогано досягла успіху на ринку смартфонів. У портфоліо її електронних пристроїв досить давно влилися фітнес-трекери. Уже п’яте покоління гаджета може дебютувати найближчим часом.

Так, глава Honor Жао Мінг на своїй сторінці в мережі Weibo опублікував знімок Honor Band 5. Сам фітнес-трекер працює і, схоже, що роботи над ним завершені і таким буде серійний продукт.

Зовні простежується спадкоємність з рисами Honor Band 4, на місці кругла сенсорна кнопка. Дизайн пристрою можна назвати мінімалістичним і таким, що нічим не виділяється.

Набір можливостей Honor Band 5 розширено і, за словами, голови компанії, він зможе визначати рівень кисню в крові, виявляти втому і млявість, а також ідентифікувати запаморочення від гіпоксемії.

Поряд з цим він буде володіти вже звичними для сучасного фітнес-трекера здібностями: вести підрахунок кроків, пройденої відстані і витрачених калорій, виводити інформацію про дзвінки та повідомлення, відстежувати фази сну і рівень пульсу.

З огляду на той факт, що Honor Band 4 дебютував в минулому році одночасно з Honor 8X, можна припустити, що і наступника представлять в один день з Honor 9X – 23 липня.


Не пропустіть