Розкрито нові подробиці про флагманський планшет Xiaomi Mi Pad 5

Після випуску Xiaomi Mi Pad 4 у 2018 році, компанія Xiaomi не презентувала жодного планшета. Щоправда, прямо зараз компанія планує презентувати свій новий планшет, який отримає назву Mi Pad 5 та стане логічним продовженням її модельного ряду. Раніше з’являлися чутки про те, що планшет буде доступний у версіях з декількома чіпсетами, а зараз стало відомо, що він буде один.

Згідно з останніми даними, всі версії нового планшета Xiaomi будуть використовувати чіпсет Qualcomm Snapdragon 870, який на даний момент є достатньо популярним субфлагманським чіпсетом. Ця платформа цікава у першу чергу тим, що не сильно відрізняється в плані потужності від Snapdragon 888, але має відчутно нижчу вартість для виробників.

Також стало відомо, що саме буде відрізняти моделі Xiaomi Mi Pad. Згідно з останніми даними, будуть доступні версії як з IPS, так і з OLED дисплеями. Топова версія планшета буде використовувати OLED-панель з роздільною здатністю QuadHD+ та частотою оновлення 120 Гц, у той час як у молодшій буде використовуватися IPS-панель (скоріш за все, з такими самими характеристиками).

За автономність у обох випадках буде відповідальний акумулятор об’ємом 8720 мАг. Очікується, що нові Xiaomi Mi Pad 5 будуть презентовані вже в липні. Стартова ціна планується з позначки в 469 доларів. Xiaomi Mi Pad 5 повинен бути середньобюджетним рішенням, яке буде доступнішим за прямих конкурентів по характеристиках.


Не пропустіть