Розкрито нові деталі про потужність Nintendo Switch Pro

На минулій конференції компанія Nintendo так і не презентувала нову ігрову портативну консоль, і тепер очікується, що її анонс пройде в рамках виставки E3 2021, що пройде 12 червня. На даний момент Nintendo Switch Pro (консоль поки фігурує у витоках даних саме під такою назвою), ще офіційно не презентовано, але у Мережі з’являються нові й нові дані про цю консоль.

Джерело стверджує, що нова консоль повинна бути оснащеною графічним адаптером з частотою майже 1 ГГц, у той час як у актуальної версії цей показник складає 768 МГц. Потужність нової консолі дозволить запускати ігри у роздільній здатності 720p при частоті кадрів 120 на секунду, але, цілком ймовірно, що заради автономності Nintendo зупиниться на 60 кадрах на секунду.

Також відомо, що у стаціонарному режимі консоль зможе забезпечувати продуктивність, яка буде достатньою для геймінгу у 1440p. Точніше, консоль буде оптимізована для гри у стаціонарному режимі саме в такій роздільній здатності. Вже відомо, що деякі розробники вже отримали комплекти з консоллю.

Що цікаво, джерело стверджує, що компанія Nintendo експериментувала з платформою від AMD, але вирішила відмовитися від неї і продовжити використовувати рішення від NVIDIA. Нагадаємо, що у стаціонарних консолях PlayStation 5 та Xbox Series X/S використовуються платформи AMD.


Не пропустіть