Розкрито можливості швидкої зарядки нового недорогого флагмана Xiaomi Poco X3

Китайці не перестають дивувати в цьому плані

У мережі, напередодні офіційного анонса, були розкриті можливості швидкої зарядки нового недорогого флагмана Xiaomi Poco X3. Судячи з усього, пристрій зможе у вкрай стислі терміни зарядити свій акумулятор на 5160 мАг.

Принаймні, саме це випливає з публікації , автором якої став менеджер з маркетингу продукції і глобальний представник Poco Ангус Кай Хо Нга. Він заявив, що Poco X3, ємність батареї якого перевищить 5 000 мАг, зможе заповнити заряд акумулятора від 0 до 100% за 65 хвилин – це стало можливим завдяки підтримці швидкої зарядки потужністю 33 Вт! Для порівняння компанія привела можливості потенційного конкурента нового смартфона Poco – Samsung Galaxy A71. Недорогий флагман від корейців показав результат зарядки від 0 до 100% за 80 хвилин, і це з урахуванням меншої, ніж у Poco X3, ємності акумулятора – 4 500 мАг.

Графік-порівняння швидкості зарядки Poco X3 і Samsung Galaxy A71

Нагадаємо, що судячи за наявних даних, новинку від Xiaomi оснастять технологічним AMOLED-дисплеєм з частотою оновлення екрану 120 Гц, а також процесором Snapdragon 765G і основною камерою на 64 Мп. Анонс новинки очікується вже найближчими днями.

Джерело gizchina

Не пропустіть