Розкрито ключову особливість iPhone 14

Компанія Apple повинна презентувати свій новий флагманський модельний ряд смартфонів iPhone 14 вже восени цього року. Очікується, що у нього ввійдуть моделі iPhone 14, iPhone 14 Max, iPhone 14 Pro та iPhone 14 Pro Max, а модель з індексом mini у цьому поколінні не буде, оскільки iPhone 13 mini показав низькі показники продаж.

Згідно з даними від інсайдерів, цього року компанія Apple знову приблизно зрівняє стандартні та Pro-моделі в плані об’єму оперативної пам’яті та фішок дисплея, як це було раніше. Очікується, що всі чотири iPhone 14 отримають дисплеї з частотою оновлення 120 Гц, а не лише Pro-версії, як це зроблено у актуальному поколінні, iPhone 13. Окрім цього, всі чотири моделі будуть оснащені 6 ГБ оперативної пам’яті (у актуальному поколінні стандартні моделі мають 4 ГБ, а Pro-версії – 6 ГБ).

Раніше були витоки даних про те, що iPhone 14 Pro та iPhone 14 Pro Max будуть оснащені оперативною пам’яттю об’ємом до 8 ГБ, але, вочевидь, цього не відбудеться. Скоріш за все, усю суттєву різницю між Pro-версіями та стандартними варіантами формуватиме камера – згідно з останніми інсайдерськими даними, iPhone 14 Pro та iPhone 14 Pro Max будуть оснащені основною камерою з головним сенсором 48 МП.

Очікується, що iPhone 14 Pro та iPhone 14 Pro Max у стартовій конфігурації будуть оснащені 256 ГБ внутрішньої пам’яті, у той час як дві молодші у стартовій конфігурації отримають 128 ГБ, що досить логічно. Слід враховувати, що до презентації залишилося ще досить багато часу, тому деяка інсайдерська інформація може бути неточною.


Не пропустіть