Розкрито характеристики Huawei Mate 50

У Мережі з’являється все більше й більше інформації про новий Huawei Mate 50 – наступну флагманську модель компанії Huawei. Зараз смартфон помітили в одному онлайн-магазині, завдяки чому стали відомі його характеристики. Раніше очікувалось, що за роботу моделі буде відповідальний чіпсет Kirin 9000s, а зараз стало відомо, що, як мінімум, буде версія і на Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1.

Що цікаво, на сайті є дані і про підтримку 5G, хоча Qualcomm через санкції не може постачати Huawei чіпсети з підтримкою мереж п’ятого покоління. Можливо, це буде реалізовано по-іншому (нагадаємо, раніше Huawei презентувала чохол, що додає у смартфон підтримку роботи 5G).

Смартфон отримає AMOLED-дисплей з діагоналлю 6.3 дюйма, роздільною здатністю 2800 х 1225 пікселів, частота оновлення буде на рівні 120 Гц. У Huawei Mate 50 буде основна потрійна камера та піддисплейний сканер відбитків пальців. Об’єм оперативної пам’яті складатиме 8 ГБ, внутрішньої – від 128 ГБ до 256 ГБ. Ціна та решта подробиць про Huawei Mate 50 поки залишаються невідомими.


Джерело Equal Leaks

Не пропустіть