Розкрито характеристики DJI Air 2S

У Мережі з’явилися нові дані про дрон DJI Air 2S, який повинен бути презентований вже незабаром. У соціальній мережі Twitter з’явилося відео розпаковки нового дрона, де описано його всі основні характеристики. Очікується, що ціна дрона буде на рівні попередника, офіційна презентація повинна пройти 15 квітня.

Максимальна роздільна здатність при зйомці відео складає 5.4К (5472 х 3078 пікселів) при 30 fps, 4К при 60 fps та FullHD при 120 fps. DJI Air 2S оснащений камерою з роздільною здатністю 20 МП оптичного формату 1 дюйм – у порівнянні з попередником роздільна здатність стала нижчою, але розмір датчика став більшим, що посприяє зменшенню кількості шумів.

Дистанція польоту може досягати 12 кілометрів, а от максимальний час польоту складає не 34 хвилини, як у попередника, а 31. За автономність відповідальний акумулятор 3S об’ємом 3500 мАг. Також DJI Air 2S отримав систему обльоту перешкод з двома додатковими датчиками.

Цій інформації варто довіряти, адже інсайдер свого часу публікував дані про дрони DJI, які виявилися правдивими. Очікується, що модель отримає дюймовий, а також змінну оптику. Як заявляють авторитетні джерела, DJI вже тривалий проміжок часу працює над цією системою, і цілком можливо, що вони поступлять у серійне виробництво.


Не пропустіть