Розкрито дизайн топового конкурента iPhone 12 mini

У Мережі нещодавно з’явилися рендери компактного флагманського смартфона Asus Zenfone 8 mini у прозорому силіконовому чохлі, які дозволили оцінити дизайн задньої панелі смартфона. Зараз з’явилися нові рендери, які демонструють і дизайн передньої панелі смартфона.

Asus Zenfone фігурує під кодовим модельним номером Asus ZS590KS. Його основна камера включає два сенсори зображення та світлодіодний спалах, які поміщені у прямокутний блок основної камери. Фронтальна камера розташована у краплеподібному вирізі зверху дисплея, що трохи нестандартно для флагманського смартфона середини 2021 року.

Також на зображенні можна побачити, що смартфон буде оснащений мініджеком 3.5 міліметра для підключення навушників, який буде розташований зверху. Знизу буде розташований роз’єм USB-C та динамік, а кнопка ввімкнення та качелька гучності будуть розташовані на правій грані. Слід також згадати про те, що модель буде захищена за стандартом IP68 – цю інформацію офіційно підтвердила компанія Asus.

Нагадаємо, що Asus Zenfone 8 mini буде оснащений топовим чіпсетом Qualcomm Snapdragon 888 і стане найкомпактнішим на даний момент флагманським Android-смартфоном. Це дозволить йому, хоч і не повністю (через, все-таки, більший дисплей), конкурувати з iPhone 12 mini, який, судячи зі всього, повертає на ринок тренд на компактні флагманські смартфони.


Не пропустіть