Розкрито дизайн Google Pixel 6 та Pixel 6 Pro

Компанія Google повинна презентувати свій новий флагманський модельний ряд смартфонів Pixel 6 вже восени цього року. Нам вже відомо, що компанія презентує в рамках цього модельного ряду смартфони Pixel 6 та Pixel 6 Pro, і інсайдери вже навіть опублікували їхні рендери (щоправда, вони вказали, що кольори у фінальних версій смартфонів можуть відрізнятися).

Найбільш незвичною фішкою цих смартфонів є блок камери. Він виступає відчутно сильніше, ніж у інших смартфонах, і виглядає достатньо незвично, але питання практичності використання такого рішення залишається відкритим. Що цікаво, молодша модель буде оснащена двома датчиками основної камери, а Pro-версія – вже трьома.

Фронтальна панель виглядає, як у багатьох інших флагманських Android-смартфонах, представлених на ринку – дисплей має мінімальні рамки по периметру та виріз під фронтальну камеру у верхній центральній частині. Що важливо, також модель має отримати піддисплейний сканер відбитків пальців.

На жаль, більшість характеристик смартфона поки залишаються невідомими, але дещо все-таки відомо. Згідно з даними, які є на даний момент, моделі будуть оснащені чіпом UWB, як актуальні iPhone, а також власний чіпсет Google Whitechapel замість Qualcomm Snapdragon, які використовуються зараз. Також Pixel 6 та Pixel 6 Pro стануть першими смартфонами на ринку з попередньо встановленою Android 12.


Не пропустіть