Розкрита дата початку продажів iPhone 11

10 вересня Apple представить нові смартфони. 13 вересня буде відкрито передзамовлення, а 20 числа їх почнуть доставляти першим покупцям і продавати в магазинах. Про це розповіло видання MacRumors з посиланням на джерело, що має відношення до одного з великих американських операторів зв’язку.

У попередні роки було приблизно те ж саме: Apple відкривала передзамовлення на нові айфони через два-три дні після презентації, а ще через тиждень починалися постачання і широкий продаж. Винятком був 2017 рік, коли iPhone X через виробничі труднощі затримався до листопада і деякий час був в сильному дефіциті.

Apple представить три нові моделі смартфонів, які будуть називатися iPhone 11, iPhone 11 Pro і iPhone 11 Pro Max. Найпростіша буде оснащена IPS-екраном діагоналлю 6,1 дюйма, а дві інші отримають OLED-матриці 5,8 і 6,5 дюймів. У смартфонах більше немає 3D Touch, але зберігся тактильний відгук (як у iPhone XR), покращена робота сканера Face ID і використовується процесор A13 з оновленим співпроцесором AMX для виконання деяких завдань, в тому числі забезпечення захисту даних. Більш щільне розміщення компонентів на логічних платах дозволило Apple встановити в ці смартфони акумулятори підвищеної ємності і великі модулі камери з декількома сенсорами.

З недавніх пір Apple фокусується на продажах через інтернет. Однак, деякі покупці, як і раніше вважають за краще стояти кілька днів в черзі, щоб придбати новий айфон серед перших.


Не пропустіть