Робочий Samsung Galaxy Note 20 Ultra з’явився на відео до офіційного анонсу

До офіційної презентації флагманських смартфонів Samsung Galaxy Note 20 залишається все менше і менше часу, а в мережі з’являється все більше і більше інформації про ці новинки. Зараз блогер з YouTube-каналу “Jimmy is Promo” опублікував відео, в якому показаний сам Samsung Galaxy Note 20 Ultra у робочому вигляді та деякі його функції наживо.

У мережі вже були чутки про те, що Samsung Galaxy Note 20 Ultra не отримає 100-кратного оптичного зуму, і зараз вона підтвердилась, оскільки в клієнті камери нового смартфона є лише пункт з 50-кратним оптичним зумом. Показано, як користувач може змінювати роздільну здатність, є підтримка роликів у широкому форматі 21:9 з роздільною здатністю до 8К. Також доступна “Гістограма”, де можна вибирати між мікрофонами для запису звуку – фронтальним, заднім чи зовнішнім, підключеним по Bluetooth чи USB.

Судячи по всьому, фішка Android Nearby Share повинна стати частиною оболонки власного виробництва Samsung One UI 2.5, на якій смартфони будуть працювати зразу після випуску. Він, нагадаю, повинен відбутися п’ятого серпня на презентації Samsung Unpacked, а початок продаж очікується в кінці цього ж місяця.


Не пропустіть