Рендери OnePlus 7T Pro і OnePlus 7T Pro MacLaren Edition від відомо інсайдера

Фанати OnePlus вже в курсі, що 26 вересня їхня улюблена компанія в своїх кращих традиціях виведе на ринок вдосконалену версію флагмана першої половини року. Йдеться про OnePlus 7T, і ми будемо спостерігати нове прочитання основної камери, де три датчики вмонтують на круглому майданчику.

Майбутні метаморфози в дизайні новинки показав відомий інсайдер Еван Бласс, не довіряти яким немає підстав. А вчора на сцену вийшов інший, не менш авторитетний постачальник витоків @OnLeaks, який показав, як буде виглядати OnePlus 7T Pro і OnePlus 7T Pro MacLaren Edition.

Головний китайський «вбивця флагманів» претендуватиме на звання найкращого і бажаного пристрою з колишнім дизайном. Екстер’єр новинки буде повторювати риси попередника: загнутий по краях дисплей без вирізів, скляний корпус і вертикальна потрійна камера.

Рамки є, але вони мінімальні, знаходяться на верхньому і нижньому краях екрану. Новинки отримають USB Type-C порт, дисплейний сканер відбитків пальців і продовжать слідувати тренду на відмову від 3,5 роз’єму для навушників.

Чим OnePlus 7T Pro буде відрізнятися від попередника, точної інформації немає. З великою часткою ймовірності можна лише стверджувати, що базуватиметься смартфон на Snapdragon 855 Plus.


Не пропустіть