Redmi Note 9 Pro може успадкувати недолік попередника

Зате до Redmi Note 9 навряд чи у кого-то будуть претензії

Redmi Note 9 і Note 9 Pro – одні з найбільш очікуваних пристроїв на ринку недорогих смартфонів. На жаль, компанія-виробник поки не готова ділитися будь-якими подробицями про новинку, зате досить достовірні джерела починають проливати світло на те, чим нас зможе здивувати продовження легендарної лінійки.

Судячи з усього, Redmi Note 9 отримає дизайн, дуже схожий з Huawei Mate 20 – такий самий блок основної камери, який був представлений в пристрої від іншого китайського виробника, повинен буде отримати новий доступний смартфон Xiaomi. Що відносно роздільної здатності камери, то воно не зміниться – нас як і раніше чекає 48, 8, 2 і 2 Мп сенсори. До речі, камера Redmi Note 9 Pro також не зазнає змін і отримає 64, 8, 2 і 2 Мп.

Обидва пристрої, згідно з даними інсайдера, отримають дисплеї з роздільною здатністю Full HD+ і акумулятори ємністю 5000 мАг – в цьому плані компанія не підготувала якихось особливих сюрпризів. Куди неприємніший той факт, що Redmi Note 9 Pro може успадкувати недолік попередника, а саме процесор виробництва MediaTek – MediaTek Dimensity 800. І хоч цей процесор може похвалитися помітним приростом продуктивності в порівнянні з Snapdragon 720, який ніби як буде встановлено в Redmi Note 9, багато користувачів все ж досі відносяться з недовірою до будь-якого чипсету, створеного не силами Qualcomm.

Показати новинки можуть вже в березні-квітні поточного року. Принаймні про це стверджують останні витоки.

Джерело twitter

Не пропустіть