Redmi Note 8 буде смартфоном з водяним охолодженням

Вчора було офіційно підтверджено, що на 29 серпня призначено прем’єру Redmi Note 8, Redmi Note 8 Pro і Redmi TV. Після оголошення дати анонсу нових смартфонів, глава Redmi Лю Вейбінг опублікував черговий тизер, який вказує на ряд характеристик новинок.

Зокрема, сказано, що компанія відмовилася від висувної фронтальної камери, пластикового корпусу, 10-ватної зарядки і основна камера тут не буде потрійною. А ще новинки обіцяють бути не важкими і їх вага не перевищить 200 грамів.

Зате смартфони отримають квадрокамери з головним датчиком на 64-мегапікселі від Samsung, ємні акумулятори та підтримку швидкої зарядки потужністю 18 Вт. Найцікавіше, що обіцяно ігровий процесор і система рідинного охолодження.

Не складно здогадатися, що мова йде про чіп Helio G90T і, схоже, що він володіє гарячим норовом, якщо компанії знадобилося вбудовувати тепловідвідну трубку в недорогий пристрій.

А, можливо, вся справа в маркетингу і бажанні запропонувати модну фічу, яка є частиною потужних апаратів.

Промо-кампанія по просуванню на ринок Redmi Note 8 і Redmi Note 8 Pro почалася. Схоже, що до анонсу ми побачимо ще кілька тизерів від компанії, присвячених якимось особливостям нових пристроїв.


Не пропустіть