Redmi K70 Pro Automobili Lamborghini Squadra Corse має фантастичний дизайн, 24 ГБ оперативної пам’яті та 1 ТБ сховища

Сьогодні на заході Redmi відбувся анонс смартфонів K70e, K70 та K70 Pro. Найпреміальніший з них також отримав спеціальне видання у співпраці з Automobili Lamborghini Squadra Corse. Щоб відсвяткувати 10 років у світі смартфонів, Redmi у партнерстві з гоночним підрозділом Lamborghini створили Redmi K70 Pro Automobili Lamborghini Squadra Corse Edition.

Різниця між цим фантазійним варіантом і звичайним K70 Pro зводиться до трьох речей, і дизайн, безумовно, є більш очевидним. Острівець камери – це не прямокутник, а перевернутий опуклий п’ятикутник. Форма відсилає до гострих ліній Lamborghini, але решта панелі все ще пластикова. Двоколірний зелений або жовтий кольори та карбоновий дизайн – це лише наклейка під захисною панеллю.

Що стосується програмного забезпечення, то ця лімітована серія матиме кастомну тему Lamborghini Squadra Corse, яка є частиною інтерфейсу HyperOS. Автомобіль на задньому плані промо-зображень – це Essenza SCV12 – гоночний гіперкар з двигуном V12 – і ми припускаємо, що він також присутній у темі. Варто зазначити, що це не типовий дизайн Lamborghini, як, наприклад, у смартфоні Oppo Find X, випущеному понад п’ять років тому.

Цей кастомний Redmi K70 Pro зсередини такий самий, як і звичайний – чіпсет Snapdragon 8 Gen 3, швидка оперативна пам’ять LPDDR5X і накопичувач UFS 4.0, а також зарядка для акумулятора на 5000 мАг потужністю 120 Вт.

Останньою відмінністю є те, що пристрій буде пропонуватися тільки з 24 ГБ оперативної пам’яті та 1 ТБ накопичувачем. Ціна ще не оголошена.

Джерело Weibo

Не пропустіть