Redmi AirDots 3 готуються до виходу

Компанія Redmi готується до презентації нової бюджетної TWS-гарнітури, і зараз інформація про неї з’явилася в базі даних Bluetooth SIG. Навушники фігурують під назвою Redmi True Buds 2 Pro/Redmi AirDots 3. Навушники будуть підтримувати Bluetooth 5.0, про що свідчить інформація з Bluetooth SIG. Скоріш за все, навушники на даний момент на останніх стадіях розробки і мають бути презентовані вже найближчим часом. Нагадаємо, що Redmi AirDots 2 були анонсовані у липні цього року.

Перше покоління Redmi AirDots було анонсоване у березні 2019 року, як більш доступна версія навушників Xiaomi. Нагадаємо, що ця модель пропонувалась за ціною близько 13 доларів, а наступна, Redmi EarBuds S, коштувала 24 долари. Після цього компанія презентувала Redmi AirDots 2, які унаслідували дизайн двох попередніх моделей.

Враховуючи, що друге покоління вийшло лише 5 місяців тому, скоріш за все, Redmi AirDots 3 повинні вийти лише через декілька місяців. Нагадаємо, що Redmi AirDots 2 з’явивилися у базі даних Bluetooth SIG за 4 місяці до їхньої офіційної презентації. На даний момент про Redmi AirDots 3 відомо небагато, але очікується, що вони матимуть кращу автономність, звук і, можливо, інший дизайн.

Джерело 91mobiles

Не пропустіть