Realme Watch 2 Pro офіційно презентовано

Компанія Realme в рамках офіційної прес-конференції, на якій презентувала декілька новинок, у тому числі Realme Watch 2 Pro, які одразу поступили у продаж. Девайс оснащений дисплеєм з діагоналлю 1.75 дюйма 320 х 285 пікселів. Дисплей має максимальну яскравість 600 ніт, частота оновлення складає 30 Гц.

Смарт-годинник Realme Watch 2 Pro є водонепроникним за стандартом IP68. За автономність відповідальний акумулятор об’ємом 390 мАг, якого вистачає на 14 днів автономної роботи. Девайс оснащений оптичним датчиком серцебиття, а також має можливість відстеження рівню кисню у крові.

Realme Watch 2 Pro дозволяє контролювати тривалість та якість сну, рахувати кроки, пройдену відстань, спожиті калорії та багато історії. Крім цього, у них є модуль GPS та 90 різних спортивних режимів. Серед них є біг на свіжому повітрі, ходьба, футбол, баскетбол, бадмінтон, скакалка та багато іншого.

Новий смарт-годинник Realme можна підключати до смартфона користувача через додаток Realme Link. Девайс вже можна купити на AliExpress за 55 доларів, інформації про вихід на міжнародному ринку та міжнародні ціни поки немає.


Не пропустіть