Realme Narzo 70 Pro 5G отримає підтримку повітряних жестів: що це та як працює

Realme Narzo 70 Pro 5G, який вийде цього місяця, буде оснащений функцією Air Gesture. Така інформація надійшла від індійського відділення Realme, яке заявило, що функція Air Gesture дозволить користувачам Narzo 70 Pro 5G керувати певними функціями телефону без фізичного контакту.

Повітряні жести стануть у нагоді користувачам, коли торкатися телефону незручно, наприклад, коли руки мокрі або брудні, або коли користувач їсть.

Realme заявила, що Narzo 70 Pro 5G буде підтримувати більше ніж 10 типів жестів, а управління ними також буде доступне в сторонніх додатках, включаючи додатки, пов’язані з відео, де повітряні жести дозволять користувачам використовувати великий палець, щоб вподобати відео або використовувати жест “ОК”, щоб додати відео до свого списку обраного.

Раніше Realme підтвердила, що Narzo 70 Pro 5G буде оснащений 50-мегапіксельною камерою Sony IMX890 з OIS, а тизери показали, що він буде поставлятися з дисплеєм з перфорацією по центру, 3,5-мм роз’ємом для навушників і круглим островом камери.

Realme також заявила, що Narzo 70 Pro 5G матиме на 65% менше попередньо встановлених додатків (ймовірно, порівняно з іншими смартфонами Realme).

Компанія може оголосити дату запуску Narzo 70 Pro 5G 6 березня на презентації Realme 12+ 5G та Realme 12 5G в Індії.

Джерело GSMArena

Не пропустіть