Realme C12 з Helio P35 та 3 ГБ оперативної пам’яті з’явився в Geekbench

Декілька днів тому ми чули про поповнення у модельному ряду Realme C – ним повинен стати Realme C12. Його офіційний кодовий модельний номер – RMX2189, і він вже пройшов сертифікацію у відповідних агентствах Тайланду, Індонезії, Малайзії та Китаю. Зараз цей смартфон з’явився у базі даних бенчмарка Geekbench, звідки нам стало відомо, що він отримав 3 ГБ оперативної пам’яті та операційну систему Android 10.

Також RMX2189 згадувався у BIS (бюро стандартів Індії), що означає, що він буде продаватися на ринках різних країн. Скоріш за все, ми побачимо модель, яка буде проміжною між Realme C11 та Realme C15 (про що говорить і назва) – вона отримає 4G LTE, HD+ дисплей з краплеподібним вирізом та джек 3.5 міліметра під навушники. Смартфон повинен отримати масивний акумулятор об’ємом 6000 мАг, але зарядку потужністю лише 10W.

Смартфон повинен з’явитися у продажі вже в найближчі місяці. Коли він добереться до українських прилавків, невідомо, але очікується, що українська презентація буде через декілька тижнів після китайської.

Джерело GSMArena

Не пропустіть