Qualcomm Snapdragon 480 принесе підтримку 5G в бюджетний сегмент смартфонів

Головною особливістю чіпсета є модем X51 5G і LTE.

Незважаючи на зусилля таких компаній, як Samsung і Xiaomi, підтримка 5G все ще в основному обмежується більш дорогими телефонами. Але з цього року це зміниться: підтримка мереж п’ятого покоління буде розширена на більшу кількість бюджетних телефонів завдяки появі нового чіпсета Qualcomm Snapdragon 480 з вбудованим модемом X51.

X51 підтримує діапазони mmWave і Sub-6GHz, а також автономне і неавтономне розгортання — це означає, що він сумісний практично з будь-якою 5G-мережею, яка використовується сьогодні. В ході тестування компанія Qualcomm заявила, що X51 встановив швидкість завантаження на рівні 2,5 Гбіт/с при підключенні до мережі 5G. Водночас максимальна швидкість завантаження становить 660 Мбіт/с.

Іншим плюсом Snapdragon 480 є низьке енергоспоживання. Qualcomm стверджує, що завдяки 8-нанометровому виробничому техпроцесу і новим компонентам ЦП і ГП, процесор забезпечує на 100% поліпшену продуктивність, якщо порівнювати його з попереднім поколінням Snapdragon 460.

Серед інших особливостей — підтримка Bluetooth 5.1, деяких технологій Wi-Fi 6 і стандарту Qualcomm Quick Charge 4+, що має забезпечити більш швидку зарядку. Також в мікросхему вбудований новий процесор обробки сигналів, який, за словами Qualcomm, може знімати фотографії та записувати відео з трьох камер одночасно.

Snapdragon 460 переважно був частиною телефонів початкового рівня від китайських виробників, таких як Oppo і OnePlus. Ймовірно, що так буде і з Snapdragon 480.

Джерело engadget

Не пропустіть