Qualcomm презентує Snapdragon 875 разом з Xiaomi

На початку грудня щороку компанія Qualcomm проводить технологічний захід Qualcomm Tech Summit, на якому вона презентує свої найновіші розробки. Цьогорічний Qualcomm Tech Summit 2020 буде присвячений новому флагманському чіпсету Qualcomm Snapdragon 875 та деяким іншим продуктам. Захід буде транслюватися онлайн у всіх соціальних мережах компанії.

В рамках цього саміту компанія Qualcomm разом з лідерами мобільного ринку розповість, як новий флагманський чіпсет Qualcomm Snapdragon 875 повпливає на мобільний зв’язок, ігри, штучний інтелект та обчислення, а також розповість про продукти партнерів, у яких буде використовуватися цей чіпсет. Вже офіційно підтверджено, що на саміті буде виступати Лей Цзюнь, генеральний директор компанії Xiaomi.

Нагадаємо, що раніше з’являлися дані про те, що Xiaomi Mi 11 має стати першим флагманським смартфоном у Китаї на базі чіпсета Snapdragon 875, і вийти він має вже в кінці цього або на початку наступного року. Після нього очікується вихід більш доступного флагманського Redmi K40 Pro, який також отримає цю платформу.

Минулого року, коли на Qualcomm Tech Summit 2019 було презентовано флагманський чіпсет Qualcomm Snapdragon 865, Лей Цзюнь вийшов на сцену та розкрив перші дані про Xiaomi Mi 11, повідомивши, що смартфон стане першою моделлю на базі нового флагманського чіпсета. Цього року, крім Xiaomi, на саміті будуть представники Verizon, Sony, OnePlus та NTT DOCOMO, а от представників Samsung не буде.

За інформацією, яка є на даний момент, Qualcomm Snapdragon стане першим 5-нанометровим чіпсетом компанії та буде мати компоновку ядер “1 + 3 + 4”. Флагманське ядро Cortex-X1 працюватиме на частоті 2.84 ГГц, три продуктивні ядра Cortex-A78 – на частоті 2.42 ГГц, а чотири енергоефективні ядра Cortex-A55 – на частоты 1.8 ГГц. У склад чіпсета також ввійде графічний процесор Adreno 660.


Не пропустіть