Puma представила свій перший смарт-годинник (Фото)

Компанія Puma представила перший смарт-годинник. Його назва поки невідома, але повідомляється, що новинка отримає 512 Мбайт ОЗУ і 4 ГБ вбудованої пам’яті, ціна новинки – 275 доларів.

Подання перших смарт-годин Puma відбулося на виставці IFA 2019. Розробкою гаджета бренд займався спільно з компанією Fossil Group. Новинка має 44-мм корпус і 1,19-дюймовий AMOLED-дисплей з роздільною здатністю 328×328 пікселів. В основі пристрою лежить процесор Snapdragon Wear 3100. Він оснащений 4 ядрами ARM Cortex-A7, високоефективним цифровим сигнальним кристалом, співпроцесором з низьким рівнем енергоспоживання і графічним адаптером Adreno 304. Також є підтримка Wi-Fi і Bluetooth.

Перший смарт-годинник Puma оснастять 512 Мбайт ОЗУ і 4 ГБ вбудованої пам’яті, але, можливо, будуть і більш місткі версії. Пристрій буде працювати на спеціальній версії операційної системи Wear OS. Гаджет оснащений сенсором для визначення частоти серцевого ритму, висометром, акселерометром і гіроскопом. Також має бути присутня підтримка GPS, безконтактних платежів через модуль NFC і Google Assistant.

Смарт-годинник Puma оснастять герметичним корпусом, захищеним від води, але не повідомляється, на яку глибину з ними можна занурюватися. Вага – 22 грама, автономність – 24 години на повній батареї. Покупцям запропонують кілька кольорів, поки анонсовані такі: чорний, білий і жовтий. Цінник – 275 доларів.


Не пропустіть