“Приватбанк” компенсує половину вартості проїзду у громадському транспорті за однієї умови

ПриватБанк компенсує половину вартості проїзду у громадському транспорті для тих українців, які купують QR квитки-через Приват24. Про це йдеться у повідомленні банку у соцмережах.

“ПриватБанк впроваджує програму підтримки українців, які користуються громадським транспортом та оплачують квитки онлайн через Приват24. Така програма стартувала 24 квітня у всіх українських містах, де працює система безготівкової оплати проїзду у міському транспорті через QR-код”, – йдеться у повідомленні.

Половина вартості проїзду повертатиметься кешбеком. Щоб взяти участь у програмі, треба до 24 липня зареєструватись за посиланням https://newpromos.privatbank.ua/keshbek_zabyrayte і почати оплачувати проїзд за QR код.

Кешбек виплачуватиметься тільки якщо ви платитимете за проїзд з картки “Універсальна”. Максимальна сума кешбеку для 1 людини – 250 грн на місяць.

Як платити за проїзд за QR-кодом: відкрийте “Приват24”, відскануйте код на наліпці у транспорті, проведіть оплату. Не забудьте натиснути кнопку “закомпостувати”.За послугу не стягуватиметься банківська комісія, лише оплачується вартість квитка. Квитанція зберігатиметься у додатку “Приват24”.

 


Не пропустіть