Приголомшливий дизайн та незвичайний інтерфейс: офіційно представлений смартфон Coca-Cola

Протягом майже місяця в інтернеті обговорювали швидкий реліз нового смартфона від компанії Coca-Cola, який обіцяв внести різноманітність до сірого та сумного дизайну сучасних мобільних пристроїв. І сьогодні, 10 лютого, відбувся офіційний анонс пристрою, який, що цілком очікувано, виробляє не Coca-Cola, а її компанія-партнер Realme. Найвідоміший бренд безалкогольного напою виступає творчим натхненником унікального пристрою — виробник взяв за основу фірмові кольори Coca-Cola, а також логотип та багато інших декоративних елементів. Зрештою смартфон дійсно виглядає ytgjufyj, і носити його в чохлі ніхто не захоче.

На тильній панелі можна помітити вкрай незвичайне компонування – виробник розділив панель на дві секції (70% і 30%), одну з яких зафарбував чорним кольором з матовим покриттям із системою камер, а іншу – яскравий червоний колір з глянцевим ефектом. На цій же червоній секції розташувався логотип бренду, виконаний у сріблястому кольорі, тому зовні гаджет дійсно виглядає як мінімум привабливо. Втім, хотілося б відразу відзначити, що ця панель виконана з пластику і лише виглядає металевою.

Якщо ж заглянути “під капот” незвичайного смартфона, то виявиться, що це Realme 10 Pro, який був представлений наприкінці 2022 року. Смартфон від Coca-Cola має ті ж характеристики, що, втім, було очікувано. Йдеться про процесор початкового рівня Qualcomm Snapdragon 695, AMOLED-дисплей з діагоналлю 6,67 дюйма, батарею ємністю 5000 мАч і основну камеру на 108 Мп. Це відмінний гаджет середнього класу, який просто доповнили дизайном корпусу, що кидається в очі. Щоправда, виробник пішов трохи далі і вніс невеликі зміни навіть до інтерфейсу, щоб доповнити загальну картину.

Розробники з компанії Realme переробили інтерфейс прошивки смартфона від Coca-Cola, замінивши іконки, колірну схему та деякі додаткові елементи. В результаті дизайн інтерфейсу повністю відповідає загальному дизайну бренду Coca-Cola – навіть заставка робочого столу підібрана в тон (шкода, щоправда, що це не анімована заставка, а просто фотографія). Розробники змінили навіть анімацію швидкої зарядки, а звук затвора відтворює шипіння, які можна почути під час відкриття пляшки з чорним напоєм. Досить цікаве рішення, яке підійде фанатам бренду чи колекціонерам.


Не пропустіть