Прямо з майбутнього: робочий Samsung Galaxy S12+ показали на “живих” фото

Звичайно, це фанатський рендер, але подивитися цікаво

Поки більшість авторитетних мережевих інформаторів і аналітиків присвячують свій час витокам про флагманських смартфонах 2020 року, в мережі іноді зустрічаються повідомлення, явно отримані від джерел з доступом до машини часу.

Наприклад, відомий ресурс SlashLeaks, що спеціалізується на різного роду витоках, опублікував зображення пристрою під час роботи, який нібито показує робочий Samsung Galaxy S12+ та, можливо Note12+. Відзначимо, що на початку 2020 року має вийти серія Galaxy S11, а лінійка Galaxy S12 очікується тільки в 2021 році.

Поза всякими сумнівами, обидва зображення є фанатськими рендерами. Але виконані вони непогано і дають можливість уявити, що нас чекає через півтора роки.

Можна помітити, що рамки вгорі і внизу екрану мінімальні, а виріз під фронтальну камеру відсутній зовсім. Імовірно, Samsung перейде в даному поколінні флагманів на приховану під екраном камеру, яку видно тільки при необхідності. Номер моделі SM-G975X на першому зображенні відповідає моделі поточного року Samsung Galaxy S10+. Це дає уявлення про те, що автор використав в якості основи рендеру.

Джерело SlashLeaks

Не пропустіть