Проти Apple подали колективний позов за підвищений рівень випромінювання iPhone

Samsung також звинуватили

Юридична фірма з Чикаго Fegan Scott об’єднала два колективних позови проти Apple і Samsung, в яких стверджується, що незалежне тестування показало збільшений рівень радіовипромінювання від смартфонів компаній.

Fegan Scott пише, що рівень значно перевищує законодавчі обмеження. Основою для цього позову стало запущене Chicago Tribune у серпні розслідування. Газета найняла експертів із акредитованих лабораторій, щоб вони перевірили кілька смартфонів на відповідність федеральним вимогам. Виявилося, що по частині випромінювання деякі моделі iPhone не відповідали правилам.

Apple почала оскаржувати результати дослідження і заявила, що тестування було неточним. Компанія нагадала, що всі моделі iPhone сертифіковані Федеральною комісією із зв’язку (FCC) США і регуляторами всіх країн, де вони продаються.

У результаті FCC і Fegan Scott почали проводити власне тестування. Другі з’ясували, що на відстані в два міліметри від тіла iPhone 8 і Galaxy S8 видають підвищене більш ніж у два рази випромінювання. А якщо притулити перший апарат до тіла, то показники виявляються підвищеними у п’ять разів.

Через це Fegan Scott вирішив подати позов проти Apple і Samsung, який охоплює наступні моделі: iPhone 7 Plus, iPhone 8, iPhone XR, Galaxy S8, Galaxy S9, Galaxy S10.

Насправді немає ніяких доказів того, що випромінювання, яке перевищує встановлені законом рамки, впливає на здоров’я споживачів. Проте Fegan Scott вимагає від Apple виплати коштів для проведення медичного моніторингу.

Джерело Patently Apple

Не пропустіть