Proton запускає свого конкурента Google Документів: що потрібно знати

Proton офіційно запускає свою версію Google Docs у своєму сервісі хмарного зберігання даних Proton Drive, пропонуючи повне шифрування даних. Це продукт, який вирізняється на ринку, де більшість популярних сервісів не приділяють достатньо уваги конфіденційності. Компанія рекомендує Proton Docs для використання у сферах охорони здоров’я, медіа, фінансів та юридичних послуг.

Proton Docs має всі звичні опції форматування та вставки зображень, як і Google Docs. Крім того, він дозволяє створювати, відкривати та редагувати документи у різних форматах, включаючи Microsoft .docx.

Користувачі можуть запрошувати інших для перегляду та редагування своїх документів. Тим, хто не має облікового запису Proton, буде запропоновано створити його. Безплатний рівень Proton Drive включає основні функції для роботи з документами, тож користувачам не обов’язково платити за сервіс.

Учасники можуть додавати коментарі до документа, відповідати на них та розв’язувати питання. Користувачі також зможуть бачити інших учасників у реальному часі, що дозволяє уникнути конфліктів редагування.

Хоча Proton не заявляв про плани розширення з аналогами інших додатків Google Workspace, компанія активно розширює свій асортимент продуктів протягом останніх кількох років. Окрім хмарного зберігання Drive та поштового сервісу, Proton має VPN, зашифрований календар та навіть менеджер паролів. Docs поступово ставатиме доступним для користувачів Proton протягом наступних днів.

Джерело Engadget

Не пропустіть