Продуктивність не знизилася: Apple стримала обіцянку і виправила проблему з перегрівом iPhone 15 Pro

Компанія Apple випустила свіже оновлення iOS 17.0.3, призначене для розв’язання проблеми з перегрівом у нових пристроях. І важливо, що ця версія не вплинула на продуктивність iPhone 15 Pro, як попереджали експерти.

Інформацію уже перевірили фахівці з каналу 9to5mac. Перед оновленням, їхні iPhone 15 Pro набирали у бенчмарку Geekbench 5 2914 балів в однопотоковому режимі та 7199 балів у багатопотоковому. Після встановлення нової прошивки результат склав 2875 балів та 7006 балів відповідно. Однак, ці цифри не залишилися незмінними протягом усього тестування. За кілька годин після оновлення, пристрої показали результати у 2941 бал в однопотоковому режимі та 7523 бали у багатопотоковому режимі. Це свідчить про те, що продуктивність зросла порівняно з попередніми показниками, навіть після оновлення.

Звісно, різні фактори, такі як температура в приміщенні та стан акумулятора, можуть впливати на результати тестування. Проте здається, що Apple не обмежувала частоту роботи SoC A17 Pro або не вживала інші методи для обмеження продуктивності після оновлення.

Джерело 9to5mac

Не пропустіть