Продажі Apple Watch и AirPods і далі битимуть рекорди

Носиться електроніка перетворює нас на справжніх кіборгів, і в майбутньому ця тенденція буде все більш і більш очевидною

Ринок смартфонів продовжує стагнувати. Нічого нового не виходить: складні пристрої до розуму так і не довели, з приводу 5G поки тільки на виставках кажуть, виїжджаючі камери на продаж теж ніяк не впливають. В цей же час ринок переносної електроніки продовжує зростати.

Здається, всі награлися смартфонами і переключилися на годинники і навушники. Попереду планети всієї в цьому ключі, звичайно, йде «яблучна» компанія зі своїми Apple Watch і AirPods. Якщо вірити прогнозам IDC, Apple продовжить лідирувати в цьому напрямку, як мінімум, ще чотири роки. Її годинник неодноразово визнавали самими популярними не тільки серед розумних, а навушники True Wireless активно набирають обертів. Експерти впевнені, що Apple буде домінувати на ринку до 2023 року включно.

Компанія відкусить 25,9% від загального пирога продажів, а число випущених гаджетів виросте з 91,8 до 131,6 млн, штук. Ці цифри дійсно вражають. Але і вони можуть виявитися сильно заниженими, адже за останніми звітами Apple їй вже належить 35,8% продажів розумних годинників у всьому світі. На спад вони можуть і не піти.

У IDC підкреслюють, що в найближчі роки більша частина годинників позбудеться від смартфонів залежності. Тренд вже сьогодні проглядається по watchOS 6 з вбудованим App Store і навіть видаленням стандартних додатків.


Не пропустіть