Продаж Mac Pro і Pro Display XDR розпочнеться вже завтра

Комп’ютер Mac Pro і монітор Pro Display XDR призначені для професіоналів

У США Mac Pro коштує від $5999, Pro Display XDR — від $4999. За $999 можна придбати підставку Pro Stand, а за $199 кріплення VESA Mount Adapter.

Максимальна комплектація Mac Pro складається з 1,5 терабайта оперативної пам’яті, 28-ядерного процесора і 4 відеокарт AMD Radeon Vega Pro — це надає пікову потужність у 58 терафлопс. У пристроя передбачені два порти USB Type-C зі специфікацією Thunderbolt 3, два порти UCB-A 3.0 і 3,5-мм роз’єм для навушників.

Корпус вироблений із нержавіючої сталі та алюмінію; він легко відкривається, що дає доступ до будь-яких компонентів. Система охолодження має шість вентиляторів і камеру випаровування.

Налаштування конфігурації дозволяють вибрати до чотирьох відеокарт Radeon Pro Vega 580X або дві Radeon Pro Vega II Duo — кожна видає 28 терафлопс обчислювальної потужності й оснащена 64 гігабайтами відеопам’яті з пропускною спроможністю 1 ТБ/с. У топової версії Mac Pro встановлений блок живлення на 1,4 кіловати. Пристрій також має спеціальну карту Afterburner — вона забезпечує двократне прискорення рендеринга в Final Cut Pro X. За словами Apple, завдяки такій особливості у Mac Pro можна одночасно обробляти до трьох відеороликів роздільною здатністю до 8K.

Pro Display XDR має 32-дюймовий екран з LCD-матрицею роздільною здатністю 6K (6016×3384 пікселів), 10-бітні кольори й повне охоплення спектру P3. Монітор оснащений багаторівневим підсвічуванням, автоматично підлаштовує зображення кольорів залежно від типу контенту. Пікова яскравість матриці становить 1600 ніт, типова — 1000 ніт (це дуже яскраво), контрастність — 1 000 000:1.

Тепло ефективно виводиться через задню металеву кришку, тому нагрівання монітору не впливає на характеристики пікселів. Передбачена підтримка режиму HDR, а також Extreme Dinamic Range (XDR), який використовується в професійних моніторах кінематографічної якості. Користувач може підключити до нового Mac Pro шість моніторів і отримати панорамне зображення з роздільною здатністю 120 млн пікселів.

Підставка Pro Stand для монітора дозволяє змінювати положення екрану під різними кутами й розташовувати його в портретній орієнтації. Монітор можна легко зняти з підставки й підвісити кудись за допомогою кріплення VESA.

Джерело techradar

Не пропустіть