Представлений найшвидший автомобіль Lamborghini всіх часів

Цей автомобіль покажуть широкій громадськості в середині вересня. Його планує nmczвипустити в 63 екземплярах

Італійський виробник суперкарів Lamborghini анонсував свій новий гібридний суперкар під назвою Lamborghini Sián. Варто відзначити, що це перший серійний гібридний автомобіль у портфоліо виробника.

Lamborghini Sián поєднує в собі нові технології і неперевершені характеристики, і його вже охрестили найшвидшим автомобілем Lamborghini всіх часів.

Новинка була спроектована на основі унікальних гібридних технологій, що забезпечують незвичайні емоції і виняткові динамічні характеристики. Суперкар виконаний в новому футуристичному дизайні, в якому простежується впізнаваний стиль автомобілів Lamborghini.

За основу була взята найпотужніша на сьогоднішній день рухова бензинова установка V12 із загальною потужністю 785 к.с., а так як це гібридний автомобіль, то в додатку до нього встановлено 48-вольтовий електродвигун на 34 к.с., який вбудували в коробку передач для миттєвого реагування на дії водія і підвищення сумарної продуктивності.

Загальна потужність рухової установки становить 819 к.с … Автомобіль розганяється від 0 до 100 км/год менш ніж за 2,8 секунди, а його максимальна швидкість перевищує позначку в 350 км/год.

«Sián – це шедевр можливостей», – говорить Стефано Доменікалі, голова і головний виконавчий директор Automobili Lamborghini.

В автомобілі використовується перша в світі технологія накопичення енергії. На відміну від літій-іонної батареї, Sián отримав суперконденсаторну технологію. Дана технологія була вперше застосована в Lamborghini Aventador, але з тих пір значно розвивалася, що дозволяє суперкару зберігати до десяти разів більше енергії. Всього планується випустити 63 автомобіля.

Кожен з покупців отримає унікальну можливість у виборі свого індивідуального стилю обробки салону. Lamborghini Sián буде представлений світовим ЗМІ і публіці на автосалоні IAA 2019 у Франкфурті.


Не пропустіть