Представлені перші розумні годинники Garmin з сонячною батареєю і нечуваними цінником

Титановий корпус, великий екран, багато пам'яті і фотоелемент для додаткового живлення. Ціна як у нового iPhone

Популярний виробник переносних пристроїв Garmin представив нову лінійку розумних годинників Fenix 6. Особливо цікавою виглядає модель Fenix 6X Pro Solar, яка є першою в арсеналі компанії з вбудованим сонячним фотоелементом. Цей фотоелемент з маркетинговою назвою Power Glass, являє собою прозорий шар, який нанесений на дисплей годинника. Він забезпечує додаткові три дні автономної роботи або 6 годин при використанні GPS. В цілому, автономність гаджета і без сонячної батареї досить завидна — до 21 дня в звичайному режимі (до 60 годин з GPS) або до 46 днів в режимі Expedition.

Fenix 6X Pro Solar оснащені 1,4-дюймовим дисплеєм з роздільною здатністю 280 × 280 пікселів і трансфлективним покриттям, 32 ГБ пам’яті, модулями Wi-Fi і Bluetooth. Є вбудована підтримка музичних сервісів Spotify, Deezer і Amazon Music. Титановий корпус годинника має діаметр 51 мм і товщину 14,9 мм. Вони поставляються з силіконовим або титановим ремінцем QuickFit (26 мм). В останньому випадку вага гаджета складає 82 г Крім цього, виробником заявлено високий рівень захисту від води (10 ATM).

Буде запропоновано покрокову навігацію, топографічні та лижні карти і багато іншого. Fenix 6X Pro Solar поставляється з новою функцією Pace Pro, яка дає кориговані рекомендації по ходу тренування, і планувальником сходжень ClimbPro. У годиннику є GPS, ГЛОНАСС, Galileo для відстежування місцеположення, а також альтиметр, барометр, компас, датчики частоти серцевого ритму і рівня кисню в крові. Не забули і про підтримку сервісу безконтактних платежів Garmin Pay. Годинники, зрозуміло, можуть враховувати різного роду активність: кроки, пройдену відстань, сон, калорії, стрес і так далі.

Вартість новинки заявлена на рівні 1 150 доларів.


Не пропустіть